593D227X96R3D2T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    593D227X96R3D2T
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 593D227X96R3D2T Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD Capacitance: 220 uF Voltage Rating: 6.3 V Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 3.1 mm Mfr Case Code: D Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Series: 593D Product: Tantalum Solid Low ESR Commercial Grade Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Leakage Current: 13.2 uA Package / Case: 2917 (7343 metric) Ripple Current: 1.22 mA Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT